Франція просить у ЄС додаткові кошти на врегулювання ситуації з мігрантами

Понеділок, 17 серпня 2015, 17:12

Франція запросила у ЄС додаткову підтримку для врегулювання ситуації з нелегальними мігрантами в порту Кале.

Про це заявила прес-секретар єврокомісара з міграції Наташа Берто на своїй сторінці у Twitter.

За її словами, в Єврокомісії отримали запит та розглянуть його найближчим часом.

"Французький запит щодо надзвичайного фінансування у зв'язку з ситуацією в Кале отримано. Європейська комісія опрацює запит без затримки", - зауважила вона.

Нагадаємо, раніше єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявив, що Єврокомісія виділить Франції 20 млн євро для вирішення проблем з нелегальними мігрантами, які намагаються перебратися по Євротунелю у Велику Британію.

Раніше повідомлялося, що кількість незаконних мігрантів, які намагалися потрапити в термінал Євротунель у французькому Кале, різко знизилася.

Домогтися зниження кількості мігрантів, котрі атакують Євротунель, допомогли заходи з посилення його захисту. В уряді Великої Британії заявили, що витратили 7 млн фунтів на посилення безпеки Євротунелю, при цьому багато чого ще належить зробити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.