У Словаччині відмовляються приймати мігрантів-мусульман

Середа, 19 серпня 2015, 19:38

Словаччина заявила, що не може прийняти до себе мігрантів-мусульман через складність їхньої інтеграції у словацьке суспільство.

Про це повідомляє місцеве видання Topky.sk.

Зазначається, що Словаччина заявила про готовність прийняти 200 сирійських мігрантів у рамках квоти ЄС, згідно з якою по всьому союзу мають бути розподілені 40 тис. прибулих.

Однак при цьому наголошується, що мігранти мають бути християнами, позаяк у Словаччині немає мечетей і мусульмани у країні не зможуть почуватися вільно.

"Ми хочемо допомогти Європі з мігрантами. Ми могли б прийняти 800 мусульман, але у Словаччині немає мечетей, тож як мусульмани можуть інтегруватися, якщо їм тут не сподобається?" - наводить видання The Telegraph слова представника Міністерства внутрішніх справ країни Івана Метика.

В уряді заявили, що планують запитувати мігрантів про їхню релігійну належність. Водночас у Єврокомісії висловили незадоволення з цього приводу, зазначивши, що такі дії мають ознаки дискримінації.

Раніше повідомлялося, що на одному зі словацьких сайтів пропонують застрелити мігранта за 25 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...