Македонія запроваджує надзвичайний стан на кордоні з Грецією через мігрантів

Четвер, 20 серпня 2015, 16:59

Македонія зміцнює кордон з Грецією задля захисту від мігрантів.

Про це повідомляє Associated Press.

20 серпня уряд країни заявив про оголошення надзвичайного стану на кордонах і розгортання додаткових військ у спробі зупинити наплив мігрантів.

Зазначається, що тисячі мігрантів скупчилися на нейтральній території між Македонією і Грецією поблизу македонського міста Гевгелія, звідки вони планували поїздами переправлятися до сербського кордону, а звідти – до Угорщини.

Також у повідомленні йдеться, що Македонія стала основним транзитним маршрутом для мігрантів, що прямують з Греції до більш успішних країн ЄС. Протягом останнього місяця при проході через балканську країну було зареєстровано 39 тис. мігрантів – удвічі більше, ніж місяцем раніше.

Раніше повідомлялося про наміри Чехії розмістити на кордонах 2,6 тис. військових для захисту від напливу мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.