ЗМІ: В Німеччині витрати на біженців зростуть на 6 млрд євро на рік

Субота, 22 серпня 2015, 14:53

В Німеччині готуються до різкого зростання витрат на утримання біженців у зв'язку з масовим припливом мігрантів.

Про це повідомляє "Німецька хвиля" з посиланням на оцінки федерального уряду Німеччини.

Суми, що перераховуються на проживання, матеріальне забезпечення і дрібні витрати шукачам притулку в ФРН, можуть в найближчому майбутньому збільшитися на шість мільярдів євро в рік.

"Ми очікуємо значного зростання обсягу коштів", - підкреслив головний виконавчий секретар Німецького об'єднання міст і комун Герд Ландсберг. Крім того, за його словами, комунам необхідно в терміновому порядку розробити програму будівництва житла, на яку може знадобитися "мінімум два мільярди євро".

У 2014 році загальна сума витрат німецької федерації, земель і комун на адаптацію мігрантів становила близько 2,2 мільярда євро.

В той же  кількість біженців, яких затримують в прикордонних районах Німеччини за незаконне перебування на території країни, також продовжує зростати. У федеральній землі Нижня Саксонія, розташованої на кордоні з Нідерландами, цей показник за останні кілька років, наприклад, збільшився в два рази.

За даними регіональної дирекції федеральної поліції в місті Bad Bentheim, в 2014 році було зафіксовано 746 випадків незаконного перетину кордону. У 2011 році їх число становило всього 324. З початку 2015 року правоохоронні органи затримали вже близько 400 осіб. За словами німецьких правоохоронців, більшість біженців - вихідці з Еритреї та Сирії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна в центрі уваги світу. Як Захід зупиняє Путіна? Відеопідсумки тижня

Як змінюється відношення Заходу до підтримки України? І чи став військовий сценарій менш ймовірним? Головне за тиждень на "ЄвроПравді".

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?