Дуда запевнив про готовність підтримати будь-які дії для повернення миру в Україну

Неділя, 23 серпня 2015, 17:18

Польща готова до підтримки усіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території України.

Про йдеться у привітанні із Днем незалежності президента Польща Анджея Дуди, повідомляє сайт президента України.

"Спостерігаючи за ситуацією у східних регіонах України з увагою та турботою, запевняю вас, пане президенте, у готовності Республіки Польща до підтримки усіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території вашої країни", – зазначає Анджей Дуда.

"Вірю, що набуття чинності положень Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, у тому числі принципів вільної торгівлі, а також введення у найближчому майбутньому безвізового режиму з Європейським Союзом підтвердять європейський вибір України".

Польський лідер висловив сподівання, що стан відносин поміж нашими державами буде втіленням добросусідства та справжнього стратегічного партнерства.

"Вірю в можливість вирішення проблем шляхом двосторонньої співпраці та ведення реального історичного діалогу, що базується на правді та взаємній повазі", – говориться у документі.

"Усвідомлюю, як багато зусиль та старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, та прагну запевнити вас, пане президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави", – зазначається у привітанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: