Етнічних греків із Маріуполя не евакуюють, вони їдуть на відпочинок

Вівторок, 25 серпня 2015, 15:44

Греція не має наміру евакуювати етнічних греків із Маріуполя, йдеться про програму гостинності і відпочинок.

Про це розповіла одна з активісток маріупольської ініціативної групи "Разом", повідомляє Delo.UA.

"Їх запросили на відпочинок на два тижні, щоб люди відволіклися від сумних думок... Вже багато років генеральний секретаріат у справах греків зарубіжжя МЗС Греції фінансує програми гостинності. Просто так сталося, що тепер у нас війна, але евакуацією це назвати складно", - розповіла активістка.

За даними МЗС Греції, програма гостинності для 191 представника грецької національної меншини Маріуполя здійснюється з 24 серпня по 12 вересня. Її ініціаторами виступили МЗС Греції і генеральний секретаріат у справах греків зарубіжжя.

"Мета програми гостинності - полегшити людям страждання, які вони відчувають, проживаючи в прифронтовому регіоні і зміцнити історичні зв'язки грецької діаспори з батьківщиною. Молодші представники діаспори будуть ознайомлені з грецькою культурою і з Грецією", - йдеться в повідомленні.

Представники діаспори, в основному літні люди та діти, будуть доставлені до Києва автобусом, а потім літаком на острів Родос.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.