Франція критикує країни Східної Європи за ставлення до біженців

Неділя, 30 серпня 2015, 15:44

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус назвав "обурливою" поведінку деяких країн східної Європи в умовах кризи з біженцями.

Про це повідомляє Le Figaro.

"Коли я бачу, як ціла низка країн Європи не беруть участі в розподілі мігрантів, я вважаю, це обурливим", - заявив він, відзначивши, що ці країни знаходяться "у східній Європі".

Єврокомісія запропонувала розподілити біженців в європейські країни, щоб "розвантажити" основні країни прибуття.

Розподіл має відбуватися на добровільній основі і деякі країни, у тому числі Угорщина, Австрія, Словаччина і Словенія, відмовляються.

"Німеччина веде себе дуже мужньо, Франція також знаходиться на цій стороні, але необхідно, щоб вся Європа виконувала свої обов'язки", - заявив Фабіус.

Міністр також розкритикував Угорщину, яка, за його словами, "не відповідає цінностям Європи". Фабіус зазначив, що ЄС повинен "серйозно і суворо обговорити" з керівниками Угорщини їх дії на кордоні.

Угорщина, країна транзиту для мігрантів та біженців, які намагаються перебратися в західну Європу, звела паркан з колючого дроту на кордоні з Сербією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.