Угорські винищувачі патрулюватимуть повітряний простір над Балтикою

Понеділок, 31 серпня 2015, 17:06

31 серпня загін винищувачів F-16 ВПС Норвегії передав керівну роль у місії НАТО із патрулювання повітряного простору над Балтикою військовим з Угорщини.

Угорщина вперше бере на себе завдання забезпечити безпеку польотів у небі над Естонією, Латвією і Литвою в рамках програми НАТО, повідомляє сайт Альянсу.

Символічний ключ від повітряного простору країн Балтії був переданий на литовській авіабазі Шауляй у присутності представників військових і цивільних властей з Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Норвегії та Італії.

Норвезькі ВПС вже втретє брали участь у місії НАТО з патрулювання повітряного простору Балтії. Їхня служба почалася в травні цього року.

Угорщина стала 16-м членом НАТО, яка бере участь у місії над Балтикою. Чотири угорські винищувачі JAS-39 Gripen чергуватимуть з чотирма німецькими літаками Eurofighter, які виконують завдання з авіабази Емарі в Естонії.

Офіційно угорські військові приступлять до виконання обов'язків з 1 вересня і до кінця цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.