Німецькі депутати спростували інформацію про поїздку до Криму

Вівторок, 4 серпня 2015, 10:31

Депутат від фракції "Лівої партії" німецького Бундестагу Олександр Ной спростував інформацію російських ЗМІ про візит німецьких парламентарів до Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle.

Як заявив Ной, для нього інтерпретація його висловлювань в інтерв'ю російському виданню "Известия" виявилася сюрпризом.

"На питання "Известий", чи можна собі уявити, щоб і депутати Бундестагу поїхали до Криму, я відповів, що коли-небудь у другій половині року таке питання може постати на обговорення у фракції, але ані позитивної, ані негативної відповіді я не давав", - наголосив він.

За словами депутата, він сам, можливо, підніме цю тему на одному із засідань фракції і запропонує її обговорити.

"Результат такої дискусії абсолютно відкритий, і це не означає, що хто-небудь з лівих або який-небудь інший депутат поїде в Крим", - додав Ной.

Нагадаємо, раніше російське видання "Известия" повідомило, що слідом за парламентарями з Франції та Італії відвідати окупований Крим планують і німецькі "ліві" депутати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?