«Північний потік-2» призведе до зменшення забезпечення газом Східної Європи – Коболєв

П'ятниця, 11 вересня 2015, 14:56

Реалізація Росією проекту нової гілки газогону "Північний потік" загрожує енергетичній безпеці східноєвропейського регіону.

Як повідомляє "Європейська правда", про це в ході щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) заявив глава правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв.

"Ми обговорювали це питання із словацькими колегами і єдині в оцінці – реалізація нового проекту "Північного потоку" загрожує не лише транзитному потенціалу наших країн, але й енергетичній безпеці всього регіону", - заявив він.

За словами Коболєва, транзит газу за північним маршрутом призведе до недостачі газу в регіоні Східної Європи.

"В такій ситуації спрощується маніпулюванням та можливості політичного тиску через газ. Це проблема, яку має вирішити вся Європа разом", - пояснив він. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.