Словаччина ввела тимчасовий прикордонний контроль з Угорщиною і Австрією

Понеділок, 14 вересня 2015, 13:07

Вслід за відновленням прикордонного контролю Німеччиною через ситуацію з біженцями до подібного кроку вдалася Словаччина.

Про це заявила речниця словацької поліції Міхаела Пауленова, повідомляє видання Aktuality.sk.

"Вслід за оголошенням Німеччиною про тимчасове введення прикордонного контролю на кордоні з Австрією, Словаччина відновлює прикордонний контроль на кордонах з Австрією і Угорщиною", - сказала вона.

При цьому словацька поліція посилила свою присутність на кордонах додатковими 220 офіцерами. При цьому посилені не лише піші переходи, а зелені коридори.

Раніше в Словаччині пообіцяли ветувати рішення ЄС щодо квот на біженців.

Як повідомлялося, 13 вересня Німеччина оголосила про тимчасове повернення до контролю на кордоні між Баварією та Австрією.  Про плани щодо введення прикордонного контролю заговорили і в Австрії.

Крім того, Австрія заявила про те, що посилить кордон 2200 військовими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.