У Німеччині підпалили притулок для біженців

Неділя, 20 вересня 2015, 13:09

У німецькому місті Вертгайм стався підпал притулку для біженців.

Як повідомляє Bild, у момент пожежі в будинку ще ніхто не жив, оскільки він тільки облаштовувався для проживання біженців.

Притулок на 300 місць був розміщений в спортзалі. Пожежа сильно пошкодила будівлю, і тепер заселення біженців поставлено під загрозу.

 

За даними поліції, вже знайдені докази, що підпал був здійснений навмисно. Свідки заявили, що бачили можливого палія - чоловіка в чорному одязі.

Це вже не перший випадок підпалу притулків для біженців у Німеччині. Як правило, це відбувається в невеликих містах, де планується розмістити велику кількість мігрантів. Наприклад, населення Вертгайма становить лише 22,5 тис жителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.