В РФ обіцяють симетрично відповісти на нові санкції США

Середа, 9 вересня 2015, 12:39

Росія буде шукати симетричну відповідь на нові санкції США.

Про це заявив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв, передає "РИА Новости".

"Ці санкції носять характер персональних, вони спрямовані проти окремих фізичних осіб і окремих компаній і не носять секторального характеру, тому, я думаю, що тут будемо шукати якоїсь симетричної відповіді", — сказав глава Мінекономрозвитку.

Улюкаєв не став коментувати, скільки санкції Заходу вже коштували економіці Росії.

"У скільки обійшлися санкції російській економіці — це складне питання, є короткострокові наслідки, пов'язані з фінансовими ринками, з курсом валют, але є і більш позитивні довгострокові наслідки, пов'язані з імпортозаміщенням, підтримкою виробництв", — пояснив міністр.

Нагадаємо, США ввели санкції проти кількох російських компаній у зв’язку з порушеннями ними договору щодо непоширення стосовно Ірану, Північної Кореї і Сирії. Крім того, були уточнені санкції проти РФ через агресію в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.