Молдова вимагає виведення російських військ із Придністров’я

Четвер, 1 жовтня 2015, 08:51

Молдова наполягає на виведенні російських миротворців з території Придністров'я і створення там міжнародної цивільної місії.

Про це заявив прем'єр-міністр Молдови Валерій Стрелець, виступаючи на Генасамблеї ООН, повідомляє Point.md.

"Ми в черговий раз заявляємо свою тверду позицію щодо настійної вимоги про виведення російських військ і озброєнь з території Республіки Молдова згідно з положенням Конституції Молдови та відповідно до міжнародних зобов'язань", - сказав Стрелецб.

Стрелець підкреслив, що російська миротворча операція виконала свій мандат, в результаті чого вона повинна бути трансформована в громадянську місію з відповідним міжнародним мандатом.

Він висловив сподівання, що міжнародне співтовариство вплине на прискорення процесу вирішення конфлікту в Придністров'ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.