Молдова вимагає виведення російських військ із Придністров’я

Четвер, 1 жовтня 2015, 08:51

Молдова наполягає на виведенні російських миротворців з території Придністров'я і створення там міжнародної цивільної місії.

Про це заявив прем'єр-міністр Молдови Валерій Стрелець, виступаючи на Генасамблеї ООН, повідомляє Point.md.

"Ми в черговий раз заявляємо свою тверду позицію щодо настійної вимоги про виведення російських військ і озброєнь з території Республіки Молдова згідно з положенням Конституції Молдови та відповідно до міжнародних зобов'язань", - сказав Стрелецб.

Стрелець підкреслив, що російська миротворча операція виконала свій мандат, в результаті чого вона повинна бути трансформована в громадянську місію з відповідним міжнародним мандатом.

Він висловив сподівання, що міжнародне співтовариство вплине на прискорення процесу вирішення конфлікту в Придністров'ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.