Меркель і Кемерон домовилися зберігати санкції проти Росії

Субота, 10 жовтня 2015, 10:15

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон домовилися про необхідність збереження санкцій проти РФ.

Про це було сказано в ході зустрічі Кемерона і Меркель, йдеться в повідомленні прес-служби британського уряду.

"Вони погодилися, що ЄС повинен зберігати санкції проти Росії доки мінські домовленості не будуть повністю виконані", - йдеться в повідомленні.

Лідери також підкреслили важливість надання подальшої фінансової та іншої практичної допомоги Україні. 

 Девід Кемерон, крім того, привітав прогрес на переговорах "нормандської четвірки" щодо врегулювання ситуації в Україні, якого було досягнуто в тому числі завдяки зусиллям Ангели Меркель і Франсуа Олланда.

Нагадаємо, раніше ЄС виключив з санкційного списку проти Росіїкомпоненти ракетного палива, які необхідні для запуску в рамках європейських космічних програм.

Раніше в ЄС заявили, що скасування псевдовиборів на Донбасі дає надію на політичне вирішення конфлікту.

Як відомо, 6 жовтня сепаратисти заявили про скасування виборів, які вони мали намір провести 18 жовтня і 1 листопада. При цьому вони заявили, що хочуть призначити нові вибори на лютий 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".