У Дрездені пройшов кількатисячний антиміграційний протест

Фото
Вівторок, 13 жовтня 2015, 09:36

В німецькому Дрездені декілька тисяч осіб вийшли на акцію, щоб висловити свою незгоду з міграційною політикою уряду.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Демонстрація була організована антимігрантським рухом PEGIDA. Представники влади не називають точної кількості присутніх учасників, однак очевидці стверджують, що в акції взяли участь від 7 до 9 тис. людей.

Традиційно учасники руху виступили зі звинуваченнями на адресу канцлера Німеччини Ангели Меркель, називаючи її "найнебезпечнішою жінкою Європи".

 
 

Крім того, за словами демонстрантів, політика німецького уряду здатна перетворити Німеччину на "джунглі". Деякі з них стверджують, що політика Берліна може призвести і до громадянської війни.

Це вже друга така акція протягом тижня. Минулого понеділка в Дрездені висловлювали протест проти мігрантів близько 9 тис. німців. 

Як відомо, в Німеччині останнім часом збільшилася кількість нападів на притулки для біженців. За даними федерального міністерства внутрішніх справ, цього року в Німеччині зафіксували 493 напади на притулки для біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.