МЗС Росії звинуватило Естонію в провокації

Вівторок, 20 жовтня 2015, 18:28

Російський МЗС звинуватило Естонію у відверто провокативних кроках у зв'язку з планами щодо розширення інфраструктури військового аеродрому Емарі.

Про це йдеться в коментарі відомства.

"Звернули увагу на нещодавню заяву командувача військово-повітряними силами Естонії про "зумовлені зростаючими потребами ВПС НАТО" плани з розширення інфраструктури військового аеродрому Емарі за рахунок територій, що призначалися для цивільної авіації.

 У світлі постійних спекуляцій про необхідність розгортання додаткової постійної військової присутності країн — членів альянсу і, насамперед, США на "східному фланзі" блоку розглядаємо анонсовані приготування як відверто провокаційний крок, що переслідує своєю метою дестабілізацію обстановки в одному з традиційно найбільш стабільних з точки зору військової безпеки регіонів Європи", — йдеться в повідомленні.

В МЗС РФ при цьому висловили здивування, що естонська влада жертвує цивільними об'єктами заради взятого в НАТО курсу на "форсовану мілітаризацію Прибалтики".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.