Командувач коаліцією проти ІДІЛ подав у відставку

Субота, 24 жовтня 2015, 11:21

Спецпредставник президента США в глобальній коаліції, яка займається протидією ІДІЛ, генерал Джон Аллен йде у відставку в наступному місяці.

Про це йдеться в заяві Білого дому.

Аллен займав цю посаду 13 місяців і заслужив визнання завдяки тому, що успішно об'єднав коаліцію з підрозділів збройних сил 65 країн.

"Американське керівництво цією коаліцією робить світ більш безпечним місцем, і нам дуже пощастило, що такий великий патріот, як Джон Аллен очолив наші зусилля. Я дуже сильно покладався на його поради і керівництво, і я глибоко вдячний, що він в черговий раз відповів на заклик служити нації", - сказав президент США Барак Обома.

Аллена замінить Бретт Макгурк, який нині займає посаду заступника спецпредставника США.

"Я попросив Макгурка зміцнити наше партнерство з Іраком і активно працювати з регіональними партнерами, щоб покласти край громадянській війні в Сирії, яка продовжує підживлювати ІДІЛ та інші екстремістські групи", - зазначив Обама.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.