Угорщина може закрити кордон з Хорватією через біженців

Четвер, 8 жовтня 2015, 18:07

Угорщина за тиждень має вирішити чи закривати кордон з Хорватією.

Про це заявив глава офісу угорського прем’єра Янош Лазар, повідомляє Reuters.

За його словами, наразі будівництво паркану на кордоні з Хорватією завершено " на 99%".

Лазар зазначив, що Угорщині не байдужа думка Австрії та Німеччини, куди прямують більшість мігрантів, однак їх думка не має блокувати закриття кордону, якщо Угорщина наважиться на таке рішення.

"Особисто я думаю, що це (закриття кордону – ред.) є невідворотним", - сказав Лазар.

При цьому закриття угорсько-хорватського кордону може призвести до чергового звуження маршруту мігрантів, їх потік може бути пере направлено до Словенії або Румунії.

"Якщо буде необхідно, в уряду є план будівництва паркану на кордоні з Румунією", - нагадав представник угорського уряду.

Раніше Угорщина побудувала паркан на кордоні з Сербією, викликавши таким чином критику з боку міжнародних партнерів. Через цей паркан потік мігрантів з Сербії значно знизився. Однак це призвело до збільшення кількості мігрантів, які почали прибувати в Хорватію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.