Раді пропонують замінити "сексуальну орієнтацію" на "ставлення до статевих відносин"

Четвер, 12 листопада 2015, 09:07

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 3442-1 про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу).

Про це повідомляє сайт парламенту.

Це оновлена версія антидискримінаційного закону, необхідного для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС, і який вже два тижні не може прийняти Рада.

Законопроект 3442-1 пропонує викласти статтю 21 Кодексу у новій редакції та відповідно доповнити перелік ознак, за якими забороняється дискримінація, такими ознаками, як: "ставлення до статевих відносин", "інвалідність" тощо.

Нагадаємо, що законопроект 3442, голосування за який депутати провалили 5 і 10 листопада, пропонує викласти статтю 21 Кодексу у новій редакції та відповідно доповнити перелік ознак, за якими забороняється дискримінація, такими ознаками, як: "сексуальна орієнтація",  "ґендерна ідентичність", "інвалідність" тощо.

Згідно із порядком денним парламенту, Рада 12 листопада має розглянути обидва законопроекти.

Як відомо, у вівторок Верховна рада таки внесла до порядку денного антидискримінаційний законопроект №3442, однак провалила голосування по ньому.

Нагадаємо, 5 листопада Верховна рада провалила розгляд норми Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України. За проголосували лише 117 депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.