НАТО та Україна сформували план заходів у сфері протидії пропаганді РФ

Понеділок, 16 листопада 2015, 17:13

НАТО та Україна сформували план заходів із реалізації Дорожньої карти про взаємодію, в тому числі у сфері протидії російській пропаганді.

Про це розповів в.о. керівника місії України при НАТО Єгор Божок під час онлайн-конференції на сайті "Європейської правди".

"На сьогодні в НАТО виділено певний ресурс на протидію російській пропаганді. Ми вже сформували чіткий план заходів по реалізації Дорожньої карти у цій сфері", - сказав Божок.

За його словами, перший блок цього плану розрахований до середини наступного року і розрахований не стільки на протидію, скільки на вивчення системи комунікації, "яка є в нашій країні, а вірніше, вона відсутня насправді".

"Потім має бути розроблена спільна модель протидії", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.