Дипломат: говорити про повернення ядерного статусу Україні - неправильно

Понеділок, 16 листопада 2015, 17:47

В Україні не варто піднімати питання про повернення ядерного статусу, тому ще ядерна зброя не є аргументом в сучасному світі.

Про це розповів в.о. керівника місії України при НАТО Єгор Божок під час онлайн-конференції на сайті "Європейської правди".

"Я не думаю, що питання про повернення ядерного статусу є правильним питанням. На фоні того, коли весь світ намагається зменшити ядерні арсенали, порушувати питання про їх відновлення і розвиток – це ставати в один ряд з такими країнами, якою до певного часу був Іран", - сказав Божок.

За його словами, ядерний статус і ядерна зброя не є аргументом в сучасному світі, особливо, коли дуже швидко розвивається феномен "гібридних війн".

"Тому що війна на сьогодні розгортається не на стратегічному рівні, а на тактичному. І тому що ефективна протидія загрозам гібридної війни полягає в тому, щоб мати високомобільні й високотехнологічні збройні сили, а не громіздкий ядерний арсенал, який до того ж коштує дуже серйозні гроші", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?