Тристоронні міністерські консультації щодо ЗВТ з ЄС пройдуть 1 грудня

Понеділок, 23 листопада 2015, 18:19

1 грудня відбудеться тристороння наради Україна-Росія-ЄС на рівні міністрів щодо запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Повідомляється, що єврокомісар Сесілія Мальмстрем сьогодні провела телефонну розмову з міністром економічного розвитку РФ Олексієм Улюкаевым про підготовку зустрічі.

"Підготовка до тристоронньої зустрічі також обговорювалася з міністром закордонних справ України Павлом Климкиным під час візиту комісара Мальмстрем в Київ 13 листопада", - наголошується в повідомленні.

Засідання в Брюсселі, де імплементація ЗВТ України і ЄС обговорюється на двосторонній або тристоронній основі на політичному і технічному рівні, стане вже двадцятий за рахунком.

"Існує незмінна прихильність і відкритість з боку ЄС для досягнення практичних рішень російських занепокоєння щодо реалізації ЗВТ, зокрема в наступних сферах: митне співробітництво, технічні бар'єри у торгівлі, санітарні та фітосанітарні питання", - відзначили в ЄК.

Мальмстрем запропонувала також створити технічну тристоронню робочу групу, яка буде стежити за розвитком подій з цих питань, як тільки економічна частина Угоди про асоціацію між ЄС і Україною набере чинності 1 січня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?