Угода про ЗВТ Україна-ЄС не спрямована проти Росії - Меркель

П'ятниця, 23 жовтня 2015, 12:33

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом не спрямована проти Росії і ніколи не буде спрямована проти неї.

Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, відкриваючи Українсько-німецький економічний форум у Берліні, повідомляє "Європейська правда".

"Угода про ЗВТ є надзвичайно важливою і вона надає відповідні імпульси. Для України цей процес є надзвичайно важливим, тому що це залучає Україну до відповідного виконання необхідних ринкових умов. Ми зацікавлені в хороших стосунках між Україною та ЄС, але також і з Росією", - сказала Меркель.

Канцлер підкреслила, що німецькі підприємства звертають увагу на необхідність подолання корупції в Україні. Вони зацікавлені в тому, щоб з ними працювали на одному рівні з українськими, мали місце прозорі умови праці.

"Україна знає, що вона може покластися на Німеччину. Ми з боку федерального уряду створили групу представників різних відомств, які надають консультаційну допомогу", - додала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.