Німеччина знищила свої останні касетні бомби

Середа, 25 листопада 2015, 16:53

У Німеччині знищенні останні запаси касетних бомб, що були на озброєні Бундесверу.  

Останні касетні боєприпаси були знищені фахівцями спеціалізованої компанії з утилізації боєприпасів в містечку Піннов, що біля Ангермюнде (федеральна земля Бранденбург), повідомляє Spiegel.

Ця партія стала останньою з 50 тис. тон касетних боєприпасів, які на місцевому полігоні знищувалися починаючи з 2010 року.  

Видання нагадує, що під час холодної війни на озброєнні Бундесверу було понад півмільйона контейнерів з касетними боєприпасами загальною кількістю 60 млн штук.

Також варто відзначити, що згідно з планами утилізації, Німеччина повинна була знищити касетні боєприпаси до 2018 року.

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн, коментуючи подію, заявила: "Знищення такої величезної кількості боєприпасів, є ще одним свідченням нашого прагнення до глобального роззброєння."

Як відомо, у 2010 році Німеччина приєдналася до Конвенції про касетні боєприпаси, яка була вироблена в ході так званого "процесу Осло" і прийнята в травні 2008 року в Дубліні (Ірландія). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?