Суд Нідерландів залишив без змін обмежувальну політику уряду щодо мігрантів

Четвер, 26 листопада 2015, 11:50

Верховний суд Нідерландів залишив без змін урядове рішення про відмову у наданні житла і фінансової допомоги тим мігрантам, які не отримали притулку.

Про це повідомляє Reuters.

Таким чином було ще раз підтверджено, що ті мігранти, які не отримали притулку в країні мають залишити Нідерланди якомога швидше і не мають права на безумовне отримання житла і допомоги.  

Державна Рада Нідерландів, яка перевіряє законність рішень уряду, встановила, що така політика не суперечить Європейській конвенції з прав людини і, що ті шукачі притулку, яким відомвили не мають права посилатися на Європейську соціальну Хартію.

Як відомо, ця угода передбачає, що працівники-мігранти країн-учасників Хартії мають безумовне право на захист і соціальну допомогу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в уряді Нідерландів обговорюють ідею створенння "міні-Шенгену" і введення паспортного контролю на кордонах з рядом країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.