ЗМІ: ЄС може домовитися про прийняття 400 тисяч біженців з Туреччини

Неділя, 29 листопада 2015, 12:17

У Європі сформувалася група країн, готових прийняти певну кількість біженців з Близького Сходу, які нині перебувають в Туреччині, у обмін на сприяння Туреччини зменшенню потоку біженців до ЄС.

Про це пише "Німецька хвиля" з посиланням на видання Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

За інформацією газети, канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер проведуть перед початком саміту ЄС-Туреччина в неділю певного роду "зустріч добровольців".

В цій зустрічі в Брюсселі мають взяти участь лідери країн Євросоюзу, готових прийняти до себе біженців. Зокрема, ідеться про Німеччину, Бельгію, Нідерланди, Люксембург, Австрію, Швецію, Фінляндію, Францію та Грецію.

Як пише видання, яке посилається на свої джерела, близькі до сторін переговорів, на даний момент говорять про цифру в 400 тисяч біженців, які ЄС міг би офіційно прийняти від Туреччини.

Як повідомлялося, перед початком саміту ЄС-Туреччнина в Брюсселі президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив про суттєве поглиблення відносин між Брюсселем та Анкарою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.