Поліція Швеції провела зачистку табору для мігрантів, де мешкали роми

Фото
Вівторок, 3 листопада 2015, 10:15

Шведська поліція поблизу Мальме видворила з табору для мігрантів, населеного здебільшого ромами, активістів, що протестували проти його закриття.

Про це повідомляє видання The Local.

За словами очевидців, близько 100 людей намагалися перегородити шлях поліції, що прибула для зачистки табору вранці у вівторок.

Близько 30 офіцерів почали відтісняти людей.

При цьому, як заявив один з мігрантів, що мешкав у таборі, заявив, що під час акції поліція вдавалась до насильства.

 

"Атмосфера була моторошною. Вони оточили нас, потягнули людей просто по камінню. Тих, хто, як їм здавалося, чинив опір, били", - розповів він, додаючи, що люди з табору поводилися мирно.

В той же час в поліції заявляють, що під час операції було поранено одного офіцера.

Як зазначається, протягом кількох місяців в таборі мешкали до 200 людей, однак минулого тижня влада Мальме постановила знести табір через ризики для здоров'я його мешканців і жителів прилеглих районів.

Слід зазначити, що випадок табору в Мальме називають унікальним, бо він знаходився на приватній земельній ділянці – власник прихильно ставився до мігрантів, в таборі мешкали в основному роми з Румунії та Болгарії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.