Кількість актів насильства щодо біженців у Німеччині в 2015 році зросла втричі

Четвер, 5 листопада 2015, 11:45

Кількість правопорушень, спрямованих проти біженців, в 2015 році у Німеччині різко зросла.

Про це пише "Німецька хвиля".

Цього року було зафіксовано вже 104 акти насильства щодо притулків для біженців, у 53 випадках йшлося про підпал. Упродовж 2014 року таких інцидентів було зафіксовано лише 28.

Як повідомляється, загальна кількість злочинів, які були пов’язані з притулками для біженців, становила з січня по листопад 637 інцидентів, це більш ніж утричі перевищує показник 2014 року.

З них: пошкодження майна - 216 випадків, пропаганда - 123 випадки, розпалювання міжнаціональної ворожнечі - 74 випадки. Лише у третьому кварталі цього року було зафіксовано 303 правопорушення.

Очільник благодійної організації Євангелічної церкви Німеччини, яка опікується багатьма притулками, Ульріх Лілі в інтерв’ю виданню Die Welt зауважив, що "зараз ми є свідками найгіршої хвилі расизму і праворадикального насильства за двадцять років".

Оскільки напади переважно спрямовані проти притулків, в яких вже проживають біженці, то Лілі вважає доцільним створити навколо таких притулків захисні зони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.