ЄС має відновити контроль над зовнішнім кордоном, щоб зберегти Шенген - Туск

Вівторок, 15 грудня 2015, 18:38

Євросоюзу необхідно відновити контроль над зовнішнім кордоном, щоб зупинити міграційні потоки і зберегти Шенген.

Про це йдеться у листі-запрошенні президент Європейської ради Дональда Туска до глав держав і урядів на саміт ЄС 17-18 березня.

"Саме тому на жовтневій зустрічі ми просили комісію внести пропозиції, спрямовані на підвищення мандата "Frontex" та вдосконалення управління зовнішніми кордонами ЄС. Наша зустріч дасть першу можливість відреагувати на пропозиції комісії", - йдеться в листі.

Туск зазначив, що крім обговорення майбутнього рішення, необхідно управляти міграційною кризою інструментами, які вже.

"Frontex" повинен бути в змозі зробити перевірку через всі бази даних, включаючи перевірку безпеки, будь то SIS або Європол. Безпека зовнішнього кордону ЄС досі занадто низька, лише 20% біженців і мігрантів перехоплюються, коли досягаютьі берега в східній частині Середземного моря", - сказав Туск.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.