В Держдумі РФ назвали безглуздим відновлення Ради НАТО-Росія

Середа, 2 грудня 2015, 16:12

Відновлення роботи Ради Росія-НАТО є безглуздим на фоні розміщення альянсом у Східній Європі баз швидкого реагування та елементів американської системи ПРО.

Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков, повідомляє ТАСС.

"Я думаю, що це ні про що не говорить, крім того, що НАТО під впливом європейської громадської думки, яка, ви знаєте, все більше виступає за коаліцію з Росією проти загрози тероризму, - це особливо проявляється у Франції, але видно і в інших країнах, - робить якісь політичні кроки, щоб виглядати пристойно в цій ситуації", - сказав він.

Пушков підкреслив, що відновлення роботи Ради "не має ніякого сенсу" на тлі створення баз НАТО швидкого реагування і розміщення елементів американської системи ПРО в країнах Східної Європи.

Як повідомлялося, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс планує більш активно використовувати Раду Росія-НАТО для підтримування зв'язків з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...