Словенці проголосували проти гей-шлюбів

Понеділок, 21 грудня 2015, 08:43

Словенські виборці виступили проти легалізації одностатевих шлюбів.

За результатами референдуму понад 60% словенців, які прийшли на виборчі дільниці, виступили проти легалізації одностатевих шлюбів, передає AFP.

За підрахунками 99,9% бюлетенів 63,48% виборців проголосували проти затвердження змін до законодавства щодо легалізації гей-шлюбів, які у березні цього року вже ухвалив словенський парламент.

Видання також відзначає надзвичайно низьку явку виборців, яка склала 36,18%.

Таким чином, Словенії не судилося стати першою з посткомуністичних країн, в якій могли б бути легалізовані одностатеві шлюби.  

Для відхилення рішення парламенту потрібно було мінімум 342 тис. голосів виборців. Проти змін до законодавства, зрештою, проголосували 391 818 виборців.

Варто нагадати, що у березні парламент Словенії схвалив законодавчі зміни, які легалізували шлюби між гомосексуальними парами.

Проте противники змін змогли організувати референдум, який відбувся 20 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.