Греції надали останній в цьому році транш у мільярд євро

Середа, 23 грудня 2015, 08:18

Міжнародні кредитори надали Греції один мільярд євро згідно з умовами третього пакету фінансової допомоги Афінам.

Про це повідомляє AFP.

У Європейському стабілізаційному фонді (ESM) заявляють, що ці кошти допоможуть Афінам погасити борг, збалансувати бюджет і фінансувати проекти.

"З наданням мільярда євро ESM підтримує грецький уряд у реформаційних процесах. Ці реформи охоплюють широкий спектр галузей політики, які важливі для модернізації грецької економіки ", - сказав голова ESM Клаус Реґлінґ.

Грецький уряд раніше заявив, що заснував фонд приватизації і планував продати великий пакет акцій дистриб'ютора електроенергії Admie.

Кредитори - Європейська комісія, Європейський Центральний банк, Міжнародний валютний фонд і ЄСМ - домовилися з Грецією в серпні про програму допомоги у сумі 86 мільярдів.

Загальна сума попередніх двох програм допомоги, починаючи з 2010 року, становить 240 мільярдів євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.