У Боснії за підготовку теракту арештували вісім осіб

Понеділок, 28 грудня 2015, 15:26

Боснійський суд ухвалив рішення взяти під варту терміном на один місяць вісім підозрюваних у причетності до підготовки теракту.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією видання, суд ухвалив рішення за клопотанням прокурора, який заявив, що група чоловіків підозрюється у підготовці теракту у переддень Нового Року.

"Суд ухвалив клопотання через побоювання у тому, що підозрювані могли перешкодити розслідуванню шляхом впливу на свідків і співучасників або шляхом знищення, приховування або фальсифікації доказів важливих для розслідування кримінальної справи," – йдеться у рішенні суду..

Нагадаємо, що чоловіків затримали минулого тижня після рейдів в околицях столиці Боснії.

Рейди були проведені після того, як зʼявилась інформація про те, що на території країни діє група з 15 чоловіків, які причетні до ІДІЛ.  

Також видання нагадує, що за інформацією поліції Боснії на боці ІДІЛ в Сирії та Іраку протягом останніх кількох років воювало не менше 150 громадян цієї країни.  

З них 50 чоловік повернулося до країни, 30 загинули у боях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.