Медведєв: Туреччина дала підстави для початку війни

Середа, 9 грудня 2015, 12:37

Прем'єр Росії Дмитро Медведєв заявляє, що Анкара, збивши російський СУ-24, дала підстави для початку військових дій проти Туреччини.

Про це він сказав в інтерв'ю російським телеканалам, повідомляє Українська правда.

"Після того, як був знищений наш літак, як себе в 20 столітті зазвичай вели в подібній ситуації держави? Починалася війна. Тому що це прямий напад на іноземну державу", - сказав він.

"Вони зробили по суті акт агресії у відношення нашої країни. Дали, як прийнято говорити міжнародною мовою - так званий казус Беллі - це підстави для початку військових дій", - сказав Медведєв.

"Але президент країни на це не пішов. Але ми повинні були показати, що вони будуть відповідати за це. Тому в інтересах безпеки наших громадян були прийняті такі рішення. Носять ці рішення безстроковий характер? Я сподіваюся, що ні, хоча терміни в документах не вказані ", - додав він.

"Відмова від подібних дій залежатиме від позиції турецької влади і від того, чи зможуть вони забезпечити режим безпеки на своїй території", - сказав Медведєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.