Туреччина планує видавати дозволи на роботу сирійським біженцям

Понеділок, 11 січня 2016, 12:37

Туреччина планує надавати сирійським біженцям дозволи на роботу, щоб заохотити їх залишитися в країні і не їхати до Європи.

Про це заявив турецький міністр у європейським справах Волкан Бозкір, повідомляє Reuters.

Бозкір зробив заяву після зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Франсом Тіммермансом, який минулого тижня заявив, що ЄС незадоволений зусиллями Туреччини щодо зменшення потоку мігрантів до ЄС.

"Ми намагаємося зменшити тиск незаконної міграції шляхом надання сирійцям у Туреччині дозволу на роботу", - повідомив Бозкір після зустрічі в Анкарі.

За його словами, кількість людей, які незаконно іммігрували до Європи, перевищила 150 тисяч в 2015 році, і турецька влада зупиняє 500 мігрантів щодня.

У Туреччині зареєстровано 2,2 мільйона сирійських біженців, які утримуються у 25 таборах.

Як відомо, 29 листопада ЄС та Туреччина уклали угоду, згідно з якою Анкара погодилася допомогти зупинити потік шукачів притулку до Європи в обмін на фінансову підтримку, спрощення візового режиму та відновлення переговорів про вступ до ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?