Новий посол Латвії в Україні розпочав роботу

Вівторок, 12 січня 2016, 17:32

Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс вручив вірчі грамоти президенту України Петру Порошенку.

Про це ЄвроПравді повідомили у прес-службі посольства Латвії в Україні.

У своїй промові під час вручення грамот Юріс Пойканс висловив радість від можливості працювати в Україні та підтвердив готовність продовжувати розвивати та зміцнювати двосторонні відносини Латвії та України, а також відносини Європейського Союзу з Україною.

Посол наголосив на важливості розвитку двосторонніх відносини між Україною та Латвією, схвально оцінив роботу України на шляху до безвізового режиму з країнами Європейського Союзу та наголосив, що безвізовий режим та Угода про асоціацію Україна – ЄС  відкриє для України нові можливості.

Він також висловив сподівання, що під час його каденції відбудеться візит президента України до Латвії, з метою зміцнення діалогу між Латвією та Україною.

Президент України Петро Порошенко у свою чергу подякував за послідовну підтримку Латвією України та допомогу, особливо звернувши увагу на головування Латвії в Раді ЄС в першій половині 2015 року.

Відзначимо також, що посол Латвії в Україні Юріс Пойканс з 2014 року є також послом у Молдові (за сумісництвом).

До початку каденції в Україні Юріс Пойканс був послом з особливих доручень з питань Східного партнерства МЗС Латвії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?