Доповідач ПАРЄ приїде до Києва вивчати корупцію

Понеділок, 18 січня 2016, 15:14

Доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи Мішель Ніколетті 19-20 січня прибуде до Києва в контексті підготовки доповіді "Корупція як режим правління: перешкоди для інституційної ефективності і прогресу".

Про це йдеться в повідомленні на сайті ПАРЄ.

"Цей візит є частиною глобальної місії з встановлення фактів, що охоплює різні європейські регіони і спрямована на вивчення, зокрема, передового досвіду в боротьбі з корупцією, а також ролі антикорупційних органів у боротьбі з корупцію високо посадовців", - йдеться у повідомленні.

У Києві доповідач має зустрітися зі спікером парламенту, міністром закордонних справ, головою Комітету Верховної ради  з боротьбі з корупцією та представниками політичних фракцій.

Також заплановані зустрічі Ніколетті з головою Одеської обласної адміністрації Михеїлом Саакашвілі, Генеральним прокурором та представниками Антикорупційного бюро, Національного агентства з попередження корупції, а також представниками міжнародних та неурядових організацій, журналістами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.