Експорт українського меду до ЄС заблоковано

Вівторок, 19 січня 2016, 22:44

Україна тимчасово призупинила видачу сертифікату на експорт меду до країн-членів ЄС.

Про це говориться у повідомленні на сайті Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

Заборона пов’язана із виявленням протимікробних речовин у бджолиному меду українського походження, який експортувався до Чеської Республіки.

Згідно повідомленню, наразі спеціалістами державної служби ветеринарної медицини проводиться розслідування та вживаються відповідні заходи з метою встановлення причин отримання чеською стороною позитивних результатів лабораторних досліджень українського меду.

До вирішення цієї проблеми розпорядженнями Головного державного інспектора ветеринарної медицини України тимчасово заборонена видача ветеринарних документів на мед бджолиний для експорту до держав-членів Європейського Союзу.

У відомстві зазначають, що українська сторона дуже зацікавлена у розвитку співробітництва з країнами ЄС, а тому зробить все можливе для того, аби вирішити це питання у стислі терміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?