Фінляндія хоче зупинити мігрантів, які прибувають морем

Субота, 2 січня 2016, 17:01

Шукачів притулку, що прямують з Німеччини у Фінляндії по морю, просять пред'явити діючу візу.

Як пише портал Yle, судноплавна компанія Finnlines повідомила на своїй інтернет-сторінці, що влада Фінляндії в письмовому вигляді зажадали перевіряти у пасажирів не тільки паспорт, але і візу, вид на проживання або інші відповідні документи.

"Компанія Finnlines почала негайно виконувати вимоги влади, як і раніше. На підставі цього, Finnlines не буде брати на борт пасажирів, у яких немає всіх необхідних для в'їзду в країну документів", - йдеться в прес-релізі компанії.

Такі заходи повинні зупинити мігрантів, що приїжджають до Фінляндії морським шляхом. Видання нагадує, що до Різдва до Фінляндії з Німеччини щотижня прибувало в середньому 25 прохачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.