Фінляндія хоче зупинити мігрантів, які прибувають морем

Субота, 2 січня 2016, 17:01

Шукачів притулку, що прямують з Німеччини у Фінляндії по морю, просять пред'явити діючу візу.

Як пише портал Yle, судноплавна компанія Finnlines повідомила на своїй інтернет-сторінці, що влада Фінляндії в письмовому вигляді зажадали перевіряти у пасажирів не тільки паспорт, але і візу, вид на проживання або інші відповідні документи.

"Компанія Finnlines почала негайно виконувати вимоги влади, як і раніше. На підставі цього, Finnlines не буде брати на борт пасажирів, у яких немає всіх необхідних для в'їзду в країну документів", - йдеться в прес-релізі компанії.

Такі заходи повинні зупинити мігрантів, що приїжджають до Фінляндії морським шляхом. Видання нагадує, що до Різдва до Фінляндії з Німеччини щотижня прибувало в середньому 25 прохачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.