Уряд Туреччини: ЄС має надати обіцяні три мільярди євро на мігрантів

Середа, 20 січня 2016, 11:11

Міністр з європейської інтеграції уряду Туреччини Волкан Бозкір закликав Євросоюз дотримуватися своїх зобовʼязань щодо надання 3 млрд євро фінансової допомоги в рамках угоди про зменшення потоку мігрантів до Європи.

Про це він повідомив в інтервʼю TRTHaber, пише Reuters.

"Євросоюз повинен виконати свої обіцянки і надати 3 млрд євро в рамках угоди про зменшення потоку мігрантів до ЄС" - сказав міністр.

Він наголосив, щоТуреччина виконала свою частину угоди.

Проте, Євросоюз наразі не виконує взятих на себе зобовʼязань. Тому, як підкреслив Бозкір, ЄС повинен вирішити свої внутрішні розбіжності.

"Методи, які країни будуть використовувати щодо цих питань – це внутрішні справи ЄС", –додав Бозкір.

Як відомо минулого тижня стало відомо, що Італія блокує виділення цільових коштів для виконання угоди між ЄС та Туреччиною про зменшення напливу біженців.

Нагадаємо, в минулому році Туреччина і ЄС підписали угоду, згідно з якою Туреччина взяла на себе зобов'язання зменшити наплив мігрантів до ЄС в обмін на грошову допомогу у розмірі 3 млрд євро, лібералізацію візового режиму та відновлення переговорів про вступ Туреччини до ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.