У Німеччині та Туреччині затримали 35 підозрюваних у перевезенні біженців до ЄС

Середа, 20 січня 2016, 18:02

Поліцейські Німеччини і Туреччини провели скоординовані рейди проти підозрюваних у нелегальному перевезенні мігрантів і біженців до Європи.

Про це повідомляє ABC News.

У рейдах в Німеччині брали участь майже 500 офіцерів, у тому числі тактико-спеціальні підрозділи, які провели обшуки в 16 будинках в шести регіонах. П'ять осіб було заарештовано. Це переважно сирійці, з яких двоє в даний час очікують надання притулку.

У Туреччині поліція провела обшуки в 10 будинках в Стамбулі, Мерсині, Ізмірі і Хатаї і заарештувала 30 осіб, а також конфіскувала комп'ютери, десятки тисяч доларів готівкою та інші речові докази.

Туреччина є головною транзитною державою для мігрантів з Близького Сходу, Азії та Африки, які намагаються дістатися до Європи, і Німеччина тісно співпрацює з Анкарою, щоб спробувати зупинити потік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.