У Німеччині біженці повинні здавати владі надлишки грошей

Четвер, 21 січня 2016, 18:29

Влада низки федеральних земель Німеччини вимагає від біженців, щоб ті здавали гроші, які перевищують певну суму.

Як пише Deutsche Welle, біженці повинні здавати владі наявні у них гроші, якщо розмір грошових коштів перевищує певні межі.

"Особи, які претендують на отримання статусу біженця після прибуття до табору розподілу повинні здати гроші, цінні речі та документи", - цитує видання слова міністра внутрішніх справ Баварії Йоахіма Херрманна. Мігрантам залишають 750 євро.

В іншому німецькому місті, у Баден-Вюртемберзі ця сума становить 350 євро, в Гессені - 200. Такі відмінності пояснюються тим, що питання соціального забезпечення біженців перебувають у віданні федеральних земель.

Також варто зазначити, що вилучені кошти враховуються потім при виплаті соціальної допомоги.

"Той, хто претендує на отримання притулку, повинен, перш ніж отримувати допомогу, витратити свої власні заощадження", - заявив уповноважений уряду ФРН з питань інтеграції іноземців Айдан Эзогуз.

Раніше повідомлялося, що біженцям, які прибувають до Швейцарії, доведеться перевести державі активи на суму понад 1 тис. швейцарських франків (913 євро), щоб допомогти покрити витрати на їх утримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.