США передумали списувати штурмовики А-10 через ІДІЛ і Росію

П'ятниця, 22 січня 2016, 09:46

Розширення "Ісламської держави" і "відродження" Росії спонукали ВПС США переглянути плани щодо списання штурмовиків A-10 Warthog.

Про це в інтерв'ю виданню Defense News заявив перший заступник начальника штабу ВПС США генерал Девід Голдфейн.

За його словами, коли ВПС  вирішили почати поступове списання А-10, ситуація з глобальними загрозами була іншою. План відмови від штурмовиків був розроблений до появи "Ісламської держави" і до агресивних дій Росії у Східній Європі і був включений в оборонний бюджет на 2015 фіскальний рік.

Очікується, що пропозицію про те, щоб відкласти списання А-10 на невизначений термін, буде представлено в проекті бюджету на 2017 фінансовий рік.

Американський літак Fairchild-Republic A-10 Thunderbolt II або Warthog броньований одномісний штурмовик, розроблений для знищення танків, бронемашин та інших наземних цілей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".