Брассер: Росія не має права платити Раді Європи менше, попри неучасть в ПАРЄ

Понеділок, 25 січня 2016, 12:44

Попри рішення Росії не брати участь у роботі Парламентської асамблеї Ради Європи, РФ має повністю перерахувати свій внесок (складає близько 8% загального бюджету РЄ).

Про це заявила президент ПАРЄ Анн Брассер на прес-конференції перед завершенням своїх повноважень, повідомляє зі Страсбурга кореспондент Європейської правди.

"Є чіткий шлях, яким мають платити країни-члени і підрахунок здійснюється залежно від бюджету, населення країни та інших факторів", - нагадала президент ПАРЄ.

"Бюджет  не поділений, він єдиний, ви не можете платити лише за окремій частини (діяльності Ради Європи). Ми не можете платити за Комітет міністрів, але не платити за Суд.

Жодна країна не може сказати, що, приміром, нам не подобається рішення ЄСПЛ, ми не виконуємо його рішення і не платимо за його роботу. Такий підхід неприпустимий", - пояснила вона.

Як відомо раніше представники російського парламенту припустили, що РФ не буде здійснювати подальші внески в бюджет Ради Європи у разі, якщо російській делегації не повернуть повноваження.

Водночас Брассер зауважила, що виплата РФ третина внеску не несе проблеми.

"Так і передбачено, що країни мають платити внесок третинами. І те, що РФ заплатила третину – це нормально", - наголосила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?