ЄС 1 березня проведе зустріч по боротьбі з тероризмом на вищому рівні

Понеділок, 25 січня 2016, 20:33

Євросоюз 1 березня проведе засідання на вищому рівні із питань боротьби з тероризмом та обміну інформацією про потенційних терористів між країнами ЄС.

Про це заявив міністр безпеки та юстиції Нідерландів Ард ван дер Стер на прес-конференції за підсумками першого дня неформальній зустрічі глав МВС країн ЄС в Амстердамі.

"1 березня буде проведена зустріч на високому рівні щодо питань контртероризму та обміну інформацією. Європол і Інтерпол нададуть технічні дані для засідання", - сказав міністр.

"Європа побудована на традиції свободи, демократії та верховенства права і жахливі акти тероризму є викликами цим цінностям. Протягом багатьох років ми працювали разом у для вдосконалення існуючих інструментів для отримання інформації щодо тероризму.  Ключові слова, що відносяться до цих поліпшень - зібрати, перевірити і поєднати", - додав він.

Як повідомлялося, Європол відкрив в Нідерландах Європейський центр боротьби з тероризмом (ECTC).

Новий центр зосередиться на боротьбі проти іноземних бойовиків, протидії незаконному обороту вогнепальної зброї та фінансуванню тероризму.

Також Європол попередив про підготовку угрупованням "Ісламська держава" терактів у країнах ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.