Депутати відмовилися взятися за "безвізову" поправку

Вівторок, 26 січня 2016, 12:02

Депутати не змогли включити у порядок денний сесії законопроект, який передбачав скасування скандальної поправки про відтермінування запровадження електронного декларування чиновниками.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман сім разів ставив це питання на голосування, однак воно не набрало достатньої кількості голосів. Після цього Гройсман закликав керівників фракцій попрацювати над цим питанням з депутатами.

Як відомо, наприкінці грудня Київ взяв на себе зобов’язання запустити роботу Національної агенції із запобігання корупції та впровадити електронні декларації держслужбовців  у I кварталі 2016 року. Ґрунтуючись на цьому зобов’язанні, ЄК 18 грудня схвалила позитивний звіт для України.

Але вже за тиждень Верховна рада ухвалила бюджет, в якому відклала декларації щонайменше на 2017 рік. Про цю норму стало відомо лише в січні – в урядовому проекті бюджету її не було.

Пізніше виявилося, що цю поправку "протягнули" депутати Андрій Деркач і Володимир Мисик.

Раніше президент Порошенко обіцяв, що Рада прийме всі необхідні "безвізові" закони на початку лютого.

Євросоюз також наполягає на необхідності врегулювання цього питання.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".