Більше 1 тис. сирійців отримали візи РФ через підставні фірми для виїзду в ЄС

Середа, 27 січня 2016, 12:16

Більше тисячі жителів Близького Сходу, переважно громадян Сирії, протягом кількох років отримували російські ділові візи через підставні компанії в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах регіону.

За його словами, перекритий найбільший в регіоні канал незаконної міграції з Близького Сходу, у тому числі в країни Євросоюзу, через Росію.

"Через кожну з п'яти підставних фірм ділові візи отримували від 200 до 400 осіб, всього більше 1000 осіб, цей канал діяв 2-3 роки", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, компанії не вели жодної комерційної діяльності, а займалися оформленням запрошень.

"Спочатку вихідці з Сирії використовували Росію, щоб перечекати конфлікт в країні, після того як Євросоюз став лояльніше ставитися до транзиту - для в'їзду в європейські країни", - пояснив він.

Раніше Прикордонна служба Фінляндії відзначила збільшення потоку біженців з території РФ, через що висловила підозри про організовану злочинну діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...