Кількість біженців у Фінляндії в 2015 році зросла на 850%

Субота, 23 січня 2016, 11:04

Імміграційна служба Фінляндії опублікувала статистичні дані про прибулих в минулому році прохачів притулку.

Про це повідомляє видання Yle.

За 2015 рік у Фінляндії приїхало на 850 % більше шукачів притулку, ніж у попередні роки.

Протягом минулого року заяви на отримання статусу біженця подали 32 476 осіб. Восени щотижня реєстрували в середньому по 4 000 шукачів притулку, що раніше відповідало кількості біженців за рік.

За даними Імміграційної служби, зараз ситуація з прохачами притулку знаходиться під контролем. Темпи приїзду біженців сповільнилися з минулого року.

В даний час у Фінляндії є 150 центрів прийому. У відомстві заявляють, що приміщень для прийому вистачає в тому числі і на потенційних біженців, що прибудуть в країну. Фінська влада підготувалася на випадок приїзду 15 тисяч нових прохачів притулку в цьому році.

В минулому році 1 307 прохачам відмовили у наданні притулку. Це 41 % з усіх прийнятих рішень. Велика кількість прохачів притулку відкликали свої заяви. 1 094 заяви не розглядалися, оскільки заявники були вже зареєстровані в інших країнах. Всього заяв було подано 7 466.

В Імміграційній службі мають намір у березні подвоїти темпи розгляду клопотань про надання статусу біженця до однієї тисячі заяв на тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua