Ле Пен заявила про "смерть Шенгену" і висловила надію на розпад ЄС

П'ятниця, 29 січня 2016, 13:03

В Мілані відбувся перший з’їзд правої політичної групи Європарламенту "Європа націй і свобод" за участі делегатів з 8 країн.

Про це повідомляє видання Il Sole 24 ore.

Господарем зустрічі під гаслом "Вільніші, сильніші – інша Європа можлива" був лідер правої партії Італії "Ліга Півночі" Маттео Сальвіні.

Присутня на з’їзді лідер Національного фронту Франції Марін Ле Пен, відома своїми пропутінськими симпатіями, заявила, що нарешті "Шенген помер" і висловила сподівання, що ЄС теж скоро розпадеться.

За її словами, масова міграція призводить лише до зубожіння європейських народів і до втрати ними своєї цивілізованості.

Лідер італійських націоналістів назвав потік мігрантів до Європи "організованим актом заради отримання нових рабів" на службі і закликав посилити прикордонний контроль.

"Те, що Швеція вирішила вислати 80 тисяч прохачів притулку означає що Шенгену прийшов кінець", - сказав Сальвіні.

На зустрічі було представлено план "союзу проти європейського проекту", який передбачає повернення національного суверенітету і відновлення прикордонного контролю. Також націоналісти підтримали зменшення кількості спільних правил і інституцій і відмову від євро.

Як повідомляється, під будинком, де відбувався з’їзд націоналістів, проходила акція лівих за участі кількох сотень активістів, яких Сальвіні назвав "червоними нацистами".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...